Szybka rejestracja - 1 GB na start!


Witamy w serwisie NoPremium.pl

NoPremium.pl to serwis wspomagający pobieranie danych z serwisów oferujących hosting plików i treści wideo, między innymi takich jak:

Pełna lista obsługiwanych serwisów znajduje się w stopce serwisu.
Pytania i odpowiedzi

Czym jest serwis NoPremium.pl?


NoPremium.pl to serwis umożliwiający pobieranie plików z płatnych hostingów na których do wygodnego i szybkiego pobierania wymagany jest zakup kont tzw. Premium.

Czy Wasza platforma jest bezpieczna?


Tak. Jesteśmy jedynym serwisem stosującym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki certyfikatom SSL GeoTrust o rozszerzonej walidacji chronimy naszych użytkowników przed podsłuchiwaniem informacji przesyłanych między komputerem użytkownika a serwisem (m.in. loginy, hasła czy pobierane przez użytkownika pliki). Hasła naszych użytkowników są zabezpieczone w naszych bazach danych specjalnym algorytmem uniemożliwiając ich odkodowanie (więcej informacji na temat bezpieczeństwa znajduje się w zakładce "O nas"). Nie zapisujemy również informacji o pobieranych plikach (poza historią pobierania, (przechowywana przez 7 dni) którą można wyczyścić w dowolnym momencie) czy adresów IP logujących się w serwisie. Dzięki wielu kanałom płatności, w tym możliwości zakupu transferu poprzez SMS można czuć się anonimowo i bezpiecznie.

Czy stosujecie w regulaminie jakieś ukryte sztuczki? Czy za jakiś czas nie otrzymam wezwania do zapłaty jak w przypadku Pobieraczka?

Nie. W żaden sposób nie obciążamy użytkowników żadnymi dodatkowymi opłatami z tytułu korzystania z usług serwisu. Jedyne koszty jakie się ponosi to zakup transferu lub konta Premium. Nie zawieramy żadnych ukrytych umów, które miałyby dla naszych użytkowników konsekwencje finansowe lub zmuszały ich do płacenia. W odróżnieniu od innych serwisów jesteśmy w pełni legalną i działającą firmą, a regulamin naszego serwisu jest przejrzysty i czytelny - można się z nim zapoznać w każdej chwili.

Jakie serwisy hostingowe Premium obsługujecie?


Wszystkie obsługiwane przez NoPremium.pl serwisy hostingowe widoczne są w logotypach na dole ekranu.

Dlaczego warto wybrać NoPremium.pl zamiast typowego konta Premium?


NoPremium.pl to platforma umożliwiająca pobieranie plików z kilkunastu hostingów Premium w której kupuje się tyle transferu ile faktycznie potrzeba na pobieranie plików. Ile razy zdarzyło się nam, że kupiliśmy konto Premium na jednym z hostingów, a później okazało się, że pliki które potrzebujemy znajdują się na innym hostingu? Ile razy zdarzyło się nam, że zakupione na aukcji konto wygasło przed czasem przez co nie mogliśmy nic pobrać? Czy w ogóle zastanawialiśmy się nad tym czy wykorzystujemy konto Premium w pełni? Na rynku istnieje kilkanaście znanych serwisów hostingowych - posiadanie konta Premium w każdym z nich, aby mieć pewność, że zawsze będziemy pobierać bez limitów to bardzo duża inwestycja finansowa. Dodatkowo konta Premium w hostingach są terminowe. W NoPremium.pl za cenę typowego konta Premium (około 9$) otrzymujesz prawie 200GB danych do pobrania, które możesz wykorzystać w dowolnym czasie, o każdej porze dnia i nocy, a duża liczba dostępnych serwisów hostingowych umożliwia pobieranie praktycznie wszystkich plików dostępnych w sieci.

Dla jakich systemów operacyjnych dostępny jest serwis NoPremium.pl?


Dzięki zastosowaniu różnych metod pobierania plików z naszej platformy można korzystać na każdym systemie operacyjnym począwszy od Windows, Linux do MacOS

Czy mogę przetestować pobieranie plików bez doładowywania konta?


Tak. Po rejestracji każdy użytkownik otrzymuje na start 1 GB darmowego transferu. Dzięki temu można przetestować nasze usługi.

Czy zakupiony transfer należy wykorzystać w określonym czasie?


Wszystko zależy od typu posiadanego konta. Jeżeli jest to konto transferowe, transfer na nim nigdy nie wygasa. W przypadku konta Premium transfer na takim koncie wygasa, jeżeli nie zostanie ono przedłużone.

Jaka jest różnica między kontem transferowym a kontem Premium?


Na koncie transferowym zakupiony pakiet danych nigdy nie wygasa. Można wykorzystać go dziś, jutro lub za rok. Koszt transferu w przeliczeniu na 1GB jest jednak wyższy niż na koncie Premium. Konto Premium to drugi typ konta oferowany przez nasz serwis. Koszt transferu w przeliczeniu na 1GB jest niższy niż na koncie transferowym, jednak konto wymaga przedłużania - w przeciwnym wypadku zgromadzony na takim koncie transfer wygaśnie. Dodatkowy transfer zakupiony do konta Premium nie wygasa jednak jego wykorzystanie jest możliwe tylko przy ważnym czasowo koncie Premium.

W takim razie ile transferu otrzymuję na koncie transferowym i na koncie Premium?


Na koncie transferowym otrzymuje się taką ilość transferu jaką się zakupi. Na koncie Premium natomiast otrzymuje się 20GB odnawialnych codziennie przez cały okres ważności konta Premium. Niewykorzystany transfer kumuluje się do 25GB. W każdej chwili można zakupić dodatkowy transfer do konta Premium, który nigdy nie wygasa.

Jaki typ konta będzie dla mnie najlepszy?


Wszystko jest zależne od tego jakie ilości danych się pobiera. Jeżeli pobieramy nieokreślone ilości plików w różnych odstępach czasowych to najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wybór konta transferowego - konto jest aktywne cały czas i transfer na takim koncie nigdy nie wygasa - można z niego skorzystać w każdej chwili. Jeżeli jednak pobieramy określone ilości danych w stałych odstępach czasowych (np. 10GB każdego dnia) najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie zakup konta Premium, gdyż cena w przeliczeniu na 1GB jest niższa niż w przypadku konta transferowego. Nawet jeżeli jednego dnia nie będziemy nic pobierać to niewykorzystany transfer skumuluje się z codziennie przyznawanym transferem dobowym 20GB i będzie się kumulował aż do osiągnięcia limitu 25GB.

Czym jest Promocja HappyHour?


HappyHour to promocja w której w godzinach od 02:00 - 10:00 za każdy pobierany plik odliczamy od transferu tylko połowę jego wielkości.

Skąd mam wziąć linki do pobierania?


Linki do pobierania plików można znaleźć na forach dyskusyjnych, np. darkw.pl, existes.pl czy zajefajna.com. Można również skorzystać z wyszukiwarki dostępnej w naszym serwisie.

Jak mogę rozpocząć pobieranie plików?


W pierwszej kolejności należy się zarejestrować. Nasza platforma jako jedyna umożliwia pobieranie plików na różne sposoby:

Każdy plik od chwili dodania jest dostępny na liście pobierania przez 24 godziny.

Jaki jest koszt korzystania z Waszego serwisu?


Jedyny koszt jaki ponosi użytkownik to zakup transferu lub zakup konta Premium. Najtańszy pakiet transferu 2GB kosztuje tylko 1 PLN. Więcej szczegółów można uzyskać w zakładce "Doładuj konto".

Czy podajecie prawdziwe ceny wysłania SMS-a na doładowanie konta?


Tak! Zawsze podajemy prawdziwą cenę za wysłanie SMS-a. Jesteśmy legalnie działającą firmą i nie pozwolimy sobie na nielegalne praktyki stosowane w innych serwisach tego typu. Ze względu na prowizje pobierane przez operatorów sieci GSM koszt zakupienia transferu poprzez SMS jest wyższy, dlatego sugerujemy aby dokonywać płatności za pomocą przelewu.

Czy korzystając z NoPremium.pl będę pobierać pliki z maksymalną przepustowością łącza?


Nasza platforma jest stale rozbudowywana pod względem technicznym, aby umożliwić jak najwyższe przepustowości pobierania. Ograniczeniem stają się często serwery serwisów hostingowych, które z racji rozkładania ruchu pomiędzy wielu użytkowników czy obciążeń na swoich platformach uniemożliwiają osiągnięcie maksymalnej przepustowości pobierania dla pliku. Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie w branży możemy stwierdzić, że pewne i praktycznie 100% wykorzystanie przepustowości dostępnego łącza możliwe jest przy pobieraniu kilku plików jednocześnie, aczkolwiek nie wykluczamy, że nie osiągnie się takiego wyniku przy pobieraniu jednego pliku. Większym prawdopodobieństwem jest osiągnięcie maksymalej przepustowości dla jednego pliku na łączu 2 megabitowym niż 25 megabitowym, gdyż serwery platform hostingowych nie zawsze udostępniają taką prędkość pobierania w pojedynczej sesji. Ważnym czynnikiem jest również posiadane łącze dostępowe do Internetu. Jeżeli korzystamy z sieci osiedlowej w której pewne pasmo jest dzielone między kilku użytkowników nie należy się sugerować tym, że dostawca Internetu gwarantuje odpowiednią przepustowość łącza w danej chwili (z takimi problemami często spotykają się użytkownicy sieci bezprzewodowych). Sieć Internet jest największą dostępną siecią gdzie na przepustowość składa się wiele czynników (obciążenia łączy, routerów, obciążenia u dostawcy itp.). Dlatego uczciwie mówiąc robimy wszystko co w naszej mocy, aby prędkość pobierania była jak najwyższa, jednak zwracając uwagę na punkty poprzedzające i czynniki niezależne od nas nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować w 100%. Z opinii nadesłanych przez naszych użytkowników nie wynika, aby mieli jakiekolwiek problemy z prędkościami pobierania plików.
Dziś pobrano
Poczekaj, ładuję..
Ostatnio pobrane pliki
Poczekaj, ładuję..
Obciążenie naszej platformy
Poczekaj, ładuję..
Nasza platforma dysponuje łączami 130 Gb/s