Szybka rejestracja


Witamy w serwisie NoPremium.pl

NoPremium.pl to serwis wspomagający pobieranie danych z serwisów oferujących hosting plików i treści wideo, między innymi takich jak:

Pełna lista obsługiwanych serwisów znajduje się w stopce serwisu.
Informacje o serwisie
Serwis NoPremium.pl należy do firmy PremGet Ltd.

NoPremium.pl istnieje na rynku od 2009 roku, jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród serwisów świadczących usługi pobierania plików z hostingów Premium.

Kilka lat praktyki na rynku branży IT, najnowocześniejsze rozwiązania i wysokie standardy bezpieczeństwa przekłada się na setki tysięcy użytkowników korzystających z naszych usług.
Aplikacje dla użytkownika
Każdy użytkownik może korzystać z usług pobierania plików na kilka sposobów. Udostępniamy interfejs pobierania plików poprzez stronę internetową, firmowy Manager Pobierania i specjalną wersję aplikacji jDownloader. Dzięki temu z naszych usług mogą korzystać użytkownicy więkoszości platform systemowych (Windows, Linux, Mac OS).
Bezpieczeństwo i ochrona danych
Bezpieczeństwo naszych użytkowników to dla nas sprawa priorytetowa. Dlatego stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki certyfikatom SSL GeoTrust o rozszerzonej walidacji z 256-bitowym kodowaniem chronimy naszych użytkowników przed podsłuchiwaniem informacji przesyłanych między komputerem użytkownika a serwisem (m.in. loginy, hasła czy pobierane przez użytkownika pliki). Zastosowanie certyfikatów SSL GeoTrust potwierdza autoryzowana pieczęć bezpieczeństwa znajdująca się na stronach naszego serwisu.
Dziś pobrano
Poczekaj, ładuję..
Ostatnio pobrane pliki
Poczekaj, ładuję..
Obciążenie naszej platformy
Poczekaj, ładuję..
Nasza platforma dysponuje łączami 130 Gb/s