Szybka rejestracja


Witamy w serwisie NoPremium.pl

NoPremium.pl to serwis wspomagający pobieranie danych z serwisów oferujących hosting plików i treści wideo, między innymi takich jak:

Pełna lista obsługiwanych serwisów znajduje się w stopce serwisu.

Synology DownloadStation

Pobierz plik nopremium.host klikając tutaj a następnie upewnij się w panelu sterowania DSM, że wersja oprogramowania jest w najnowszej wersji.

DownloadStation Tutorial 1

Jeżeli nie posiadasz aplikacji "Download Station" pobierz ją z Centrum Oprogramowania (Package Center).

DownloadStation Tutorial 2

DownloadStation Tutorial 3

Przejdź do aplikacji Download Station, kliknij na ikonkę ustawień (koło zębate na górze okna) a następnie przejdź do sekcji "File Hosting".

Kliknij na przycisk "Add" a następnie zaznacz pobrany plik nopremium.host. Po załadowaniu dodatku upewnij się, że wszystkie pozostałe dodatki są odznaczone. Następnie kliknij dwukrotnie na pozycję "nopremiumpl". Uwaga: należy skonfigurować wtyczkę o nazwie hosta nopremiumpl. Wtyczka która zainstalowana jest domyślnie (z opisem pyLoad Plugin) pochodzi z aplikacji PyLoad i nie działa ona prawidłowo w Download Station.

DownloadStation Tutorial 4

Wprowadź login i dwukrotnie hasło. Zweryfikuj dane klikając na przycisk "Verify/Sprawdź". Po poprawnej weryfikacji powinien pojawić się komunikat "This is premium account/To jest konto premium" (niezależnie od konta posiadanego w serwisie - transferowego lub premium).

DownloadStation Tutorial 5

We wtyczce obsługiwane są wszystkie hostingi, do których nie jest wymagane uprzednie pobieranie plików na serwery.

Pobieranie filmów z YouTube jest niedostępne z powodu ograniczeń Download Station (automatyczne przekierowanie do wewnętrznego systemu pobierania z YouTube).

Aby pobrać pliki poprzez wtyczkę NoPremium po prostu dodaj nowe linki do kolejki (przycisk "Add").


Możliwe statusy pobierania:

  • Premium is required - podane dane do logowania są niepoprawne, Twoje konto premium wygasło lub twój transfer całkowity (dla konta transferowego) lub dzienny (dla konta premium) skończył się. Uwaga! 10-krotne podanie złych danych do logowania skutkuje zbanowaniem konta na 24 godziny. Jeżeli Twoje konto jest zbanowane, nie będziesz mógł zalogować się nawet po podaniu poprawnych danych logowania.
  • File(s) not found - błąd pobierania pliku - plik nie został znaleziony
  • Unsupported hosting - hosting mimo dostępności w NoPremium.pl nie jest dostępny w trybie pobierania instant (bez uprzedniego pobrania na serwery). Plik możesz pobrać korzystając ze strony NoPremium.pl.
W razie problemów prosimy o kontakt: dev@nopremium.pl
Dziś pobrano
Poczekaj, ładuję..
Ostatnio pobrane pliki
Poczekaj, ładuję..
Obciążenie naszej platformy
Poczekaj, ładuję..
Nasza platforma dysponuje łączami 130 Gb/s